محل تبلیغات شما

پیش‌بینی آیت‌الله مولوی قندهاری از فتنه‌های آینده انقلاب

شش ماه آخر عمر آیت‌الله مولوی قندهاری بود؛ ما نشسته بودیم و برای ما تعریف می‌کردند و می‌فرمودند فتنه‌هایی می‌آیند که من در آن زمان نیستم و شما باید سینه‌هایتان را سپر این سید عظیم‌الشأن -اشاره به آیت‌الله ‌ای رهبر معظم انقلاب- کنید. گفتند ایشان سپهسالار امام زمان(عج) هستند. ایشان این سخنان را درحالی مطرح می‌کردند که از رهبر معظم انقلاب 40 سال بزرگ‌تر بودند. بارها مشاهده کرده بودم که علی رغم این فاصله +سنی و کسالت جسمی که آیت‌الله قندهاری داشتند هربار که رهبر انقلاب به مشهد سفر می‌کردند این آیت‌الله قندهاری بودند که به ملاقات ایشان می‌رفتند. می‌گفتند ایشان که می‌آید سریع به من خبر دهید و به دیدن ایشان می‌رفتند. خیلی عجیب بود این مرد، همه چیز را می‌دانست. بعد فرمود من نیستم می‌بینید روز به روز به جمال و کمال این سید افزوده می‌شود و طوری می‌شود که مثل آقا سیدابوالحسن اصفهانی یکه‌تاز می‌شود.

http://www.mashreghnews.ir/news/226

بسم رب الزهراء (سلام الله علیها) من خدایم که همه کوی مرا می جویند همه ذرات فلک حمد مرا می گویند من

پیش‌بینی آیت‌الله مولوی قندهاری از فتنه‌های آینده انقلاب شش ماه آخر عمر آیت‌الله مولوی قندهاری بود؛

قالَ الباقر علیه السلام إنَّ جَمیعَ دَوابِّ الاْرْضِ لَتُصَلّی عَلى طالِبِ الْعِلْمِ حَتّى الْحیتانِ

آیت‌الله ,قندهاری ,ایشان ,انقلاب ,مولوی ,رهبر ,آیت‌الله مولوی ,مولوی قندهاری ,رهبر معظم ,قندهاری بود؛ ,پیش‌بینی آیت‌الله ,آیت‌الله مولوی قندهاری ,پیش‌بینی آیت‌الله مولوی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها